Запис на прийом
Лабіопластика (пластика статевих губ): показання, хід операції, результати, ціна, клініка на Лісовому

Лабіопластика у Києві

Можливості сучасної лабіопластики у Києві дозволяють скоригувати розмір і форму малих статевих губ, підвищити їх естетику. Зовнішній вигляд зовнішніх статевих органів справляє великий вплив на сексуальне життя жінки, її самооцінку, комфорт при ходьбі та заняттях спортом. І якщо якісь нюанси будови статевих губ її не влаштовують, змушують відчувати незручності та сором, то немає необхідності з цим миритися – можна скористатися досягненнями пластичної хірургії.

лабіопластика

Лабіопластика у клініці на Лісній, Курчатова 23а: ціни

Основні ціни на пластику малих губ у нашій клініці наведені у верхній частині цієї сторінки. Більш детальна інформація про вартість лабіопластики та інших послуг наведена у розділі «Прайс». Ви також можете заглянути на сторінку «Акції»: періодично ми пропонуємо ті чи інші медичні послуги за спеціальною зниженою ціною.

Показання до резекції малих губ

Найчастіше лабіопластика проводиться при наявності наступних показань:

При нормальному стані зовнішніх статевих органів малі статеві губи закриваються великими, які замикають вульву. Така будова необхідна для захисту малих губ, оскільки вони більш ніжні та чутливі, ніж великі, від механічного впливу, перепадів температури, проникнення хвороботворних бактерій і інфекцій. І саме така будова жіночих репродуктивних органів, у більшості випадків, сприймається як здорова та сексуально приваблива.

Подовження малих статевих губ може бути вродженим, або відбутися через пологи та вагітність, травми в цій області. З часом вони можуть почати здаватися більш довгими через втрату жирової прошарку, що робить їх більш зморщеними та в’ялими. Саме для того, щоб у будь-яких подібних випадках повернути їм первісний, здоровий зовнішній вигляд, і використовується пластика промежини.

Як виконується операція на статевих губах?

Існує кілька технік проведення такої процедури:

Лабіопластика може виконуватися лазером, завдяки чому виключаються крововтрати, знижується ризик ускладнень і суттєво скорочується реабілітаційний період.

Конкретний спосіб лабіопластики підбирається виходячи з індивідуальних особливостей пацієнтки, після детального огляду, збору анамнезу та обстеження, щоб виключити ймовірність невдалого проведення процедури.

Підготовка до лабіопластики

Для того щоб операція пройшла максимально ефективно і безболісно, потрібно дотримуватися наступних рекомендацій щодо підготовки до неї:

  1. За два тижні до призначеної дати припинити прийом аспірин-містких і гормональних ліків. Якщо скасування неможливе, необхідно заздалегідь обговорити це питання з хірургом.
  2. За два тижні відмовитися від тютюнокуріння або обмежитися не більш ніж двома сигаретами на день.
  3. За тиждень до процедури виключити з раціону алкоголь, жирні та гострі страви.
  4. Увечері напередодні операції відмовитися від прийому будь-якої їжі в принципі. Оскільки операція проводиться під анестезією, шлунок повинен бути порожнім, щоб уникнути негативних наслідків для здоров’я.
  5. Вранці в день процедури, незадовго до приїзду до клініки, зібрати необхідні речі: зручний одяг, змінну білизну, засоби особистої гігієни, результати проведених аналізів і документи.

Дата лабіопластики призначається в міжменструальний період. Незадовго до неї можуть бути призначені вітаміни, залізовмісні препарати. Усім пацієнткам за 2-3 тижні до процедури показано збалансоване харчування, регулярний здоровий сон, посильні фізичні навантаження.

Реабілітація після лабіопластики

Упродовж перших двох діб пацієнтка зазвичай залишається у стаціонарі, відпочиває і відновлюється. При наявності болів можуть бути призначені знеболюючі препарати.

Надалі протягом двох тижнів необхідно:

У цей період бажано вживати легку, багату вітамінами та мікроелементами їжу. Також знадобиться регулярно обробляти зовнішні статеві органи антисептиками. Остаточне загоєння і можливість оцінити результат (і, за бажанням, зробити фото до і після) наступає приблизно через півтора місяця після операції.

Результати лабіопластики у Києві

Після того, як завершується реабілітаційний період, пацієнтка може розраховувати на:

Далеко не завжди резекція малих статевих губ має медичні показання – вони можуть бути і просто психологічними. Однак, як підтверджують численні відгуки на лазерну лабіопластику у Києві, у всіх випадках пацієнтки залишаються задоволеними кінцевим результатом.

Протипоказання до лабіопластики

Процедура може бути скасована або відкладена при наявності наступних протипоказань:

Оскільки призначенню лабіопластики у клініці MaxiMedical передує огляд, обстеження та консультація, ймовірність призначення її пацієнтці з протипоказаннями зводиться до нуля.

Лікарі

У нашому медичному центрі працюють досвідчені пластичні хірурги, які мають великий досвід у відновленні функціональності та естетики жіночих репродуктивних органів, і регулярно впроваджують у свою роботу нові досягнення світової медицини. Крім того, ви можете розраховувати на тактовний, делікатний і конфіденційний підхід до вашої проблеми.

Розташування

Ми розташовуємося на лівому березі Києва, в будівлі 23а по вулиці Академіка Курчатова. До нас найшвидше добиратися жителям Деснянського району, Троєщини, Лісового масиву, Воскресенки, однак ми завжди раді пацієнтам і з інших районів (як і гостям міста). Якщо ви віддаєте перевагу їзді на метро, то орієнтуйтеся на станції «Лісна» або «Чернігівська».